V celovečerním filmu Breaking Bad by se měli objevit Bryan Cranston a Aaron Paul

Po hlavním seriálu a prequelu v podobě Better Call Saul, se opět vracíme do světa perníku a intrik

Krátce po Krátce po té, co bylo potvrzeno, že se Breaking Bad vrátí na obrazovky jako celovečerní film všichni diskutovali o tom, v jaké časové linii se bude odehrávat a hlavně jací herci budou v hlavních rolích. Nyní nám však tvůrci filmu ohlásili skvělou novinu, že si ve filmu zahrají svoje role hvězdy jako Bryan Cranston, Aaron Paul, Krysten Ritter a několik dalších. 

Děj filmu se bude točit okolo postavy Jesseho Pinkmana a ve filmu uvidíme postavy jako je Todd Jesse Plemons, Matt Jones ‘Badger, Jonathana Bankse jako Mika a dokonce Tess Harperovou jako Pinkmanovu mámu z dřívějších sezón seriálu.

Vzhledem k tomu, že obě postavy Cranston a Ritter již objveili v seriálu, mnozí se tak domnívají, že film bude obsahovat prequel motivy, flashbacky a další možnosti, které přivedou tyto postavy zpět na obrazovky. Zápletka pro film je byla představena jako “sledování uneseného muže a jeho hledání svobody” , což nám naznačuje že se filmový příběh bude odehrávat hned po událostech finální série.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.