V nové interaktivní sérii od Netflixu budeš moci rouhodnout o osudu Bear Grylla

Bear Gryll je zpět!

V návaznosti na úspěch Bandersnatch – první interaktivní verze Black Mirror – populární streamingová služba přichází s další novinkou v podobě další interaktivní série a tentokrát vrací na obrazovky oblíbenou tvář a odborníka na přežití v divočině Beara Grylla. You vs Wild jak se jmenuje nová show, opět ukazuje jak Bear Gryll překonává překážky v divočině, ale tentokrát to budete vy, kdo může zvolit to, jakým směrem se má hrdina nové série ubírat aby překonal zrádné terény a nejisté situace.

Na rozdíl od Bandersnatch, se Bear Gryll ocitá v těžkých život ohrožujících situacích, show je více family friendly a edukativní zároveň, Netflix tak sází na to, že jim to přiláká mnohem větší publikum. První díly You vs Wild na obrazovky stremingové služby dorazí již 10.dubna a můžeš se podívat zároveň na nový interaktivní teaser k show výše. Dávej pozor na svoje rozhodnutí, mohl by dojít ke střetu s pavouky.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.