Sharlota : Jsem hetero ale vždycky se mi více líbily ženy, mají pro mě větší kouzlo a sexappeal
Zdroj : Instagram, Autor : Dave Define

Sharlota : Jsem hetero ale vždycky se mi více líbily ženy, mají pro mě větší kouzlo a sexappeal

Šarlota Frantinová aka Sharlota je nejznámější českou raperkou, zpěvačkou, moderátorkou pořadu The Voice, influencerkou a módní ikonou pro řadu mladých dívek. Inspirativní raperka nám v rozhovoru prozradila například jak se vypořádává s kritikou, kolik si může vzít za sdílení na svém Instagramu nebo co považuje za svůj hlavní zdroj úspěchu.

View this post on Instagram

#mood

A post shared by Sharlota (@sharlotaofficial) on

Q1.Ahoj Sharloto, děkujeme, že jsi přijala naši nabídku na rozhovor. Prozraď nám na začátek, čemu se v současné chvíli věnuješ nejvíce?

Momentálně pracuji na zákulisní relaci The Voice Zone pro The Voice československo.  Zpracovávání materiálu, plnění rozhovoru atd. zabírá momentálně nejvíce času. Víkendy jezdím tradičně koncerty. Přes týden zařizuji primárně věci okolo nadcházejících akcí a  účastním se dalších různorodě zaměřených projektů. Chci se opět  více zaměřit na hudbu ale byla jsem teď vůči ní dost odtažitá a neměla si sní co říct.

Q2. Víme o tobě, že si poměrně vášnivá sběratelka. Co sbíráš nejraději a na jakou sbírku jsi nejpyšnější?

Velice ráda sbírám komiksové, pohádkové postavy a komiksy. Mám doma ale i pěknou sbírku knih jako takových, velice ráda čtu. Hrníčků, protože skleničky vůbec nepoužíváme.  Máme hodně cédéček a začínáme i s deskami chceme si pořídit gramofon. Jsem stará škola a ráda si vše osahám než abych to měla virtuálně na internetu.  O botách, kabelkách a slunečních brýlích se už asi bavit ani nebudeme)))

Q3. Sbíráš pro radost, nebo se třeba chystáš svoji sbírku v budoucnu zpeněžit?

Určitě pro radost, mám to tak odmalička, vždycky jsem si něco oblíbila a potom k tomu sháněla celý set. Co se týká oblečení tak to samozřejmě většinou využiji jednou na akci a pak to skrz třeba Vinted posílám dál, ale nekupuji věci primárně s úmyslem, že je budu chtít v budoucnu zpeněžit.

Q4. Na začátku tvé kariéry si se musela setkat s řadou kritiky na tvoji osobou, bylo pro tebe těžké najít způsob se s tím vypořádat? Jak to řešíš teď, když je toho prostě moc?

Vždy říkám že slunce je lék na vše. Miluju slunečně počasí a výlety do přírody, odmalička jsem byla zvykla mít okolo sebe hodně zvířat co mi vytvářeli vnitřní klid. Prostě když se věci nakupí, nic nepředstírám, jsem smutná naštvaná otrávená, o svých pocitech si popovídám s rodinou , nebo si zalezu s kakaem pod peřinu a u filmu to přečkám do dalšího dne. Dobrá a špatná nálada u mě přichází a prolíná se často, jsem hodně náladová, ale tak to máme všichni jednou. Je dobrý den a jednou špatný, snažím se v tom více nebabrat, svoje pocity přijímat a nechat je zase pomalu odeznít.

View this post on Instagram

🌹

A post shared by Sharlota (@sharlotaofficial) on

Q5. Jak vypadá tvůj typický den?

Pravděpodobně nemám typický den, protože každý den vstávám v jinou hodinu a dělám jiné věci, ale musím vždy začít dobrou kávou.

Q6. Jaký cover, který jsi udělala se ti líbil nejvíce? Máš v plánu vytvořit nějaký další?

Pravděpodobně Welcome To The Jungle, který má i vizuální podobu a hrála jsem ho na akcích pro mladší fanoušky. Nově teď mám asi 20 připravených co čekají na master, mezi nimi je i Miley, Nothing breaks like a heart, který jsme o vánocích nahrála pro sestru a to je moje srdcovka…

Q7. Jak ses dostala k The Voice, a čemu přesně se tam věnuješ?

Ozvali  se z produkce pokud bych o něco takového měla zájem, než jsem se natvrdo rozhodla trvalo to několik měsíců ,podstoupila jsem kamerové zkoušky atd. a nakonec se odhodlala opět vystoupit z komfortní zóny a vyzkoušet něco nového, už jen kvůli skvělým lidem kteří na projektu pracovali. Mám na starost zákulisní pořad a provádím celou backstagi.

Q8. Na jakých festivalech tě v létě budeme moci potkat?

Hip hop žije a Hip hop kemp, možná votvírák ale na něm za jiným účelem, než je hudební vystoupení, zatím je v řešení.

Q9. Jak vnímáš, že si v Čechách jediná raperka mezi samými chlapy?

Na ten status jsem si zvykla a už mi to nepřijde ani zvláštní, na Slovensku je zastoupení početnější i kvůli otevřenosti medií pro temnější rapovou scénu, tady je to pořád trochu tabu, nedivím se holkám, málokdo stojí o věčnou kritiku a dokazování lidem o tom, že jste fajn a pracovití, aspoň tak to vnímám já. Je jedno kolikrát dokážete, že na to máte a že to, co děláte má smysl, vždycky vám to jakože odkývnou a pak řeknou a co dál, je to takový věčný boj..

Q10. Víme že ráda chodíš do kina, kolikrát do měsíce na nějaký film vyrazíš?

Kino milujeme chodíme do něj průměrně 2-3 do měsíce, závisí na tom jaké premiéry se konají, a jelikož chodíme od pohádek až po horory to spektrum je dost široké a já sama už jsem díky tomu dost náročný divák.

Q11. S kým by si ráda z česko-slovenské rapové scény ještě spolupracovala?

Pravděpodobně s kýmkoli, kdo se toho nebude, bát na naší scéně. Je hodně šikovných umělců které mám ráda, ale nevím jestli by se semnou chtěli spojit po hudební stránce, kvůli strachu z kritiky ze strany jejich fanoušků, s Dorianem máme do budoucna připravené nějaké projekty a ráda budu pokračovat na dalších, bavila by mě i spolupráce třeba s Moneyjakem.

Q12. Máš v plánu vydat nové album? 

Říkám tomu ep, to není tak strašidelný jako album od kterého všichni až moc očekávají, bude se jmenovat sextape..

Q13. 3 lidi, kteří nejvíce ovlivnili tvůj život?

Moje máma, Lukáš-můj partner, Abde – kamarád a první hudební kolega

Q14.V kolika letech sis nechala dát první tetování, váhala si hodně než ses k tomu odhodlala?

V 18. Neváhala ani trochu, když se pro něco nadchnu a rozhodnu jdu do toho po hlavě.

Q15. Jaké hodnoty v životě jsou pro tebe nejdůležitější?

Láska, přátelství, respekt a tolerance, komunikace.  Dělat to, co mě v životě baví a naplňuje, natolik abych naplňovala i další životy.

Q16. S tolika sledujícími si na Instagramu, musíš mít řadu nabídek na spolupráci. Mohla by jsi nám prozradit kolik u tebe stojí takový příspěvek, odvíjí se to podle toho, jak ti je nějaká značka sympatická?

Určitě, nabídek je opravdu mnoho, ale vždycky mi šlo o to aby mi produkt/spolupráce seděla a byla autentická, peníze jsou fajn a potřebujeme je, ale u mě byli vždycky až vedlejší hodnota. Jsou věci který miluju a dodnes nemám problém se domluvit na barteru. Záleží na rozsahu spolupráce  potom se to pohybuje mezi řády desítek až sto tisíc..

Q17. Koho ty sama sleduješ na Instagramu, koho bereš jako inspiraci?

Nejvíce moje přátele a rodinu abych s nimi zůstala v kontaktu, v další řádě krásné inspirativní ženy nebo umělce (např. Monami Frost, Miley Cyrus, Brooke Candy,… a pak také různé oděvní značky.

Q18. Co považuješ za svůj hlavní zdroj úspěchu, který tě dostal, tam kde jsi teď ?

Asi umění, zatnout zuby a překonat něco nepříjemného, překonat stresující situace , internetový kauzy, zůstat věrná sama sobě a tomu co dělám. Nesnažit se lidem falešně zalíbit a také okruh lidí, které si k sobě připouštím a co mě stoprocentně podporují.

Q19. Kdyby si byla chlap, koho by sis vybrala k sobě jako ženskou?

Ruby rose, Cara Delavigne nebo Angelina Jolie, záleží na jejich orientaci, která z nich by mě jako chlapa chtěla)))

Q20. Přitahuju tě více muži nebo ženy?

Jsem hetero ale vždycky se mi více líbily ženy, mají pro mě větší kouzlo a sexappeal, a taky jsem v poslední době nepotkala žádného chlapa, který by mě zaujmu aspoň svým charizma, nebo se mi to děje strašně málo. Nemám problém říct to je pěknej chlap a vždycky tam pro mě musí hrát víc věcí než ten vzhled , naposledy se mi teď líbil herec z filmu After:polibek)

View this post on Instagram

Mood😋 Foto by @please.take.a.photo Make up @koki9_official

A post shared by Sharlota (@sharlotaofficial) on

Q21. Kdy si zjistila, že se bojíš lítat? Překonala si už někdy svůj strach z lítání?

Netuším bojím  se asi odmala, kvůli tomu že jsem lítala málo .. ale pamatuju si že jsem v 16 dostala dárek od mámy lítat takovým tím malým letadlem kdy týpek uprostřed letu třeba vypnul motor a my jsme si jen tak padali, nebo jsem byla i v hurricane faktory ale to byl zase dárek od kamaráda, když mi to takhle někdo daruje asi nemám srdce odmítnout, ale sama to nevyhledávám asi je to obecně strach o sebe čím jsem starší. Tyto vánoce jsem dostala let balonem a ten už s omluvou jsem si šla vyměnit za něco jiného…

Q22. Jak by ses popsala jako přítelkyně?

Věrná, oddaná, milující, typická panna co se týče znamení zvěrokruhu, bohužel na to se váže i perfekcionismus a velké nároky, které někdy nechtěně přenáším na partnera.. 

Q23. Jsou věci, které si udělala, ale dnes bys ses rozhodla jinak, nebo si pevně stojíš za každým svým rozhodnutím?

Určitě bych se chovala jinak ke svojí mámě v období našich hádek, byla jsme ale dítě v pubertě a řešila věci, které bych ve svém věku řešit neměla a to se odráželo na mém drzém sebestředném chování…

Q24. Soudě podle tvých outfitů, musíš mít doma solidní šatník. Našla sis mezi tím vším nějakou oblíbenou značku na kterou nedáš dopustit?

Mám, upřímně šatna je můj celoživotní sen! Jelikož mám pokaždé jiný styl, těch značek je strašně mnoho, které mám ráda… za poslední dobu mě bavili hodně kolekce puma fenty od Rihanny..

Q25. Hodláš se i v budoucnu věnovat primárně rapu, nebo by ses ráda někdy vrátila čistě ke zpěvu?

Nerozděluji rap a zpěv, v mojí hudbě se mísí obojí a hodlám se jim věnovat i nadále.

Q26. Na co jsi v životě nejpyšnější? 

Na můj vztah, co jsem si za 4 roky dokázala s partnerem vybudovat a na svůj vlastní sebe rozvoj a vnitřní uklidnění, kdy už nejsem tam hrozně impulzivní. Jsem pyšná na svůj dar osobnosti stmelovat různorodé sociální skupiny které by se tak nikdy nedostali do kontaktu, a ukázaní toho že jsme si všichni rovni a nemusíme mezi sebou dělat rozdíl a rozumět si tak…

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.