Zdroj : Robin Holub

Už jste viděli Holuba na lyžích přeletět driftující auto? Rozhovor s Robinem Holubem.

Robin Holub je jedním z našich nejlepších freeskii jezdců, teď například přeskočil driftující auto přímo na sjezdovce. No podívejte se sami!

Robin se s námi podělil také o svojí životní situaci, co momentálně dělá a také co dál chystá!

Q1. Tenhle sport kterýmu dáváš vše není úplně nejlevnější, jak to máš se sponzorama, už si uvědomili co v tobě je, nesnažil jsi se najít peníze od normálních lidí např. formou hithit.cz ? 

Ciao, je to tak, levné to není ale když to děláte srdcem tak to jde i cestou tzv. na  punk – low budget. Od 18 let jsem si na všechno vydělával přes léto za barem jako číšník, a našetřené úspory jsem dával dohromady se sponzorskými dary, které ale nikdy nebyly  jistotou a ve finále bych jen díky nim ten sport dělat nemohl . Sponzorů jsem si nechal jen pár a to ty kteří se mnou drží nejdéle. Mám ale i nového sponzora se kterým jsem velmi spokojený. Tím se stal Carpoint.cz/ Seat se kterým mám navázanou tříletou spolupráci. Ohledně jiných forem dotací jsem po mých zkušenostech trošku skeptický. Jsem stará škola a rád se spoléhám sám na sebe a na pevné a solidní dohody se sponzory.

Q2. Nedávno jsme si všimli že jsi si pořídil nového miláčka, přesně Seat Cupra , jak jsi s ním spokojený? Co by jsi chtěl jako další auto? 

S Cuprou jsem si splnil sen. Pro mě to je nejlepší combi 4×4 na trhu.  Po půlroce lítání s Cuprou jsem se s tím autem naprosto sžil. Nedávno jsme dali testovačku na sjezdovce a cupra tam lítala jak sněžný skůtr 🙂 Nad dalším autem zatim vubec nepřemýšlím. 

Q3. Momentálně děláš trenéra v Pražských Holešovicích, máš mezi klienty někoho známého, koho bychom mohli znát ? 

Ano trénuji. Je to příjemné fitko s domácí atmosférou, kam za mnou dochází třeba Martin Feix, který vybudoval brand Girls without clothes, nebo Lukáš Pešek – motocyklový závodník. 

Q4. Je to přesně 10 let co jsi vyhál 1. místo v Redbull tricky roulette, jak myslíš že jsi se posunul za tuhle dobu?

To byl můj životní závod na který jsem opravdu hrdý. 10 let je dlouhá doba. Každým rokem jsem se snažil něco vybudovat a někam se posunout. Natočil jsem spoustu videí, a největší radost mi dělají moje campy, které se  od té doby rozvíjejí a kterým se chci i nadále věnovat. a předávat zkušenosti.

Q5. Každoročně pořádáš freeski kempy pro děti, jak takový kemp vlastně vypadá a co se v něm děti mohou naučit, nebo jak se mohou posunout?

Campy jsou pro lidi, kteří umějí dobře lyžovat a chtějí se v lyžování posunout. Soustředíme se aby si každý camper odvezl základní triky a znalosti o freeskiingu (jak se pohybovat ve snowparku bezpečně) Chci aby si to ty lidi hlavně užili a zjistili, že tohle je ten správný životní lifestyle. (více na videu z robhol campu)

Robhol winter camp leden 2019 from FHpro on Vimeo.

Q6. Víme že ti jednou o kousek utekla Olympiáda, máš zálusk na další?

Ano utekla. Byl to sen na kterém jsem makal 8 let. Potom jsem se začal soustředit spíše na kariéru ve fitness, na campy pro mládež a projekty pro sponzory. Freeskiingem se chci dál bavit, ale další olympiádu nechystám.

Q7. Tvůj největší životní úspěch ? 

To že se mi podařilo jako mladému vycestovat ven a získat úplně jiný rozhled.

Q8. eXcelen Separation už je skoro 5 let starý projekt, neplánuješ něco podobného nebo naopak většího?

Separation to byly nejlepší roky mého života s klukama! Stárnem a každý z nás už  si tím punkem prošel, dneska už jsme každý v jiné životní fázi a bylo by hodně těžký něco takového uspořádat znovu ))

Q9. Kolik si mě v životě nehod v autě a také při sportu ? 

V autě jsem nikdy nijak extra neboural kromě promáčklých nárazníku  a střetem s tramvají, která mě napadla při příchodu do Prahy, protože u nás v CHODOVĚ  nic takového nejezdí. 🙂 Při freeskiingu už to tak růžové není, mám za sebou dvě plastické operace kolene a teď mě čeká třetí. 

Q10. Víme že tvoje nejoblíbenější lyžařské středisko je Livigno, máš hned v závěsu něco na druhém místě ? 

Seiser alm (itálie) ,Flachau (rakousko)

Q11. Kdo je tvůj největší vzor v životě?

Pro mě je vzor každý, co někam v životě  směřuje, zanechává za sebou kus práce, něco buduje zároven si  život užívá. Sammy Carlson například. Dále pak pár lidí z mého blízkého okolí.

Q12. Kde se vidíš za 5 let? 

Zdravej, spokojenej, úspěšněj a stále stejně cílevědomej 🙂

Q13. Jaké máš plány na 2019? 

Budu se soustředit na klienty ve fitku a celkově se zdokonalovat ve fitness světě. Rozhodně se těším na letní ROBHOL SUMMER CAMP v Novém Hrozenkově.

Q14. Kde nejraději relaxuješ ? 

Sauna, kolo, postel   🙂

Q15. Jak trávíš volný čas ?

Už několik měsíců chodím skoro každý den do fitka nebo na jógu, což u sebe považuju za úspěch. Taky mě začalo bavit vaření.

Q16. Nejoblíbenější song ? 

Nemám nejoblíbenější track. Mám rád celkově hip-hop.

Q17. Nejoblíbenější alkohol a jídlo ? 

Alkohol nepiju, miluju steaky z grillu.

Q18. Co by jsi chtěl vzkázat čtenářům na konec ? 

Dělej věci tak jak cejtíš, nenech si do toho kecat a hlavně se neopouštěj (nevzdávej to). 

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.