Vyzpovídali jsme Denisu Spergerovou, čerstvou Miss Czech Republic 2019

Pro dnešní rozhovor jsme oslovili vítězku Miss Czech Republic 2019, teprve 18letou Denisu Spergerovou. Krásná brunetka Denisa Spergerová, která mezi deseti finalistkami zvítězila, měří 182 centimetrů a její míry jsou 85-60-93.

Vítězky pojedou letos reprezentovat Českou republiku na světové soutěže krásy, jako jsou Miss World, Miss Grand International, Miss International nebo Miss Intercontinental

Taťána Makarenko

Q1. Získala jsi titul Miss Czech Republic 2019, když si teď vzpomeneš na průběh soutěže, je něco, co bys udělala jinak? Jak sis vlastně celý večer užila?

Myslím si, že celý průběh soutěže probíhal úplně skvěle. Získávala jsem neskutečné množství zkušeností jak v modelingu, focení, catwalku, tak i v líčení, oblékaní, stylingu, práci se sociálními sítěmi, komunikaci s médii, atd. Naše paní ředitelka Taťána Makarenko připravuje pro své finalistky nabitý program, který je právě zaměřený na různá školení, charity a snaží se všechny dívky připravit co nejlépe podle světových trendů. Před finálovým večerem jsem byla dost nervózní, ale jakmile přímý přenos začal, úplně to ze mě spadlo a celý večer jsem si skvěle užila. 

Q2. Můžeš nám vysvětlit, jak je možné, že už jsi 3. Miss z Českých Budějovic, myslíš, že u vás jsou holky nejzajímavější?

To opravdu nevím, mám pocit, že je to i shodou náhod. Na casting, který se konal v Igy, přišlo totiž jen 24 dívek a polovina z nich nebyla ani z jižních Čech, což mě překvapilo. Ale je pravda, že celkem se přihlásilo několik tisíc dívek. Ty nejlepší postoupily do užšího výběru a byly pozvány na casting. Takže na tom třeba opravdu něco bude.

Q3. Nedávno jsi dostala nový Mercedes od S. & W. Automobily s.r.o., jak se ti s novým Áčkem jezdí?

Je to nádherné autíčko, s kterým jsem moc spokojená. Nejen, že má nádherný design, ale má i skvělé jízdní vlastnosti, je zde automatická převodovka, palubní počítač a jiné neuvěřitelné vychytávky.

Q4. Vybrala by sis jiné auto než Mercedes?

Jsem moc spokojená a neměnila bych.

Q5. Díky výhře v soutěži jsi získala také byt v Praze na rok zdarma. Jak se ti nové bydlení líbí?

Byt je opravdu nádherný, je zcela zařízený. Nachází se v lokalitě Luka Living.

Q6. Na Miss ses přihlásila v pouhých 17 letech, co na to říkali rodiče, neměli o tebe strach?

Rodiče mě podporovali, věděli, že je to můj sen a nemá cenu mi nic rozmlouvat. Mamka se zajímala o to, co vše soutěž obnáší a paní ředitelku sama obdivuje jako člověka, jak soutěž vede, jak se o dívky stará…

Q7. Jak jsi oslavila vítězství?

Vítězství jsem oslavila s rodinou a přáteli v Českých Budějovicích. Uspořádali mi tajnou oslavu v jednom podniku. Byla velká legrace, tanec, hudba, prostě skvělá párty. Jsem šťastná, že je mám, že mi věří a podporují mě.

Q8. Co bys poradila dívkám, které se také chtějí soutěže Miss Czech Republic v budoucnu zúčastnit?

Vůbec se nebojte přijít na casting, nevadí, když nemáte zkušenosti ani dokonalou postavu. Tým Miss Czech Republic Vás vše potřebné naučí a navede Vás na správnou cestu. Pokud si půjdete za svým snem a budete tomu věřit, dokážete zázraky, hlavně buďte sami sebou.

Q9. Letos tě čeká maturita, jak se cítíš před první velkou školní zkouškou?

Mám velké obavy, abych vše zvládla, jelikož nemám vůbec čas na školu. Jsem stále v Praze a do ČB přijíždím pouze na 1 až 2 dny. Potřebuji si uzavřít 4. ročník a pak teprve zvládnout maturitu.

Q10. Už víš, co budeš dělat po škole? Která vysoká škola tě láká, nebo se spíš budeš věnovat práci?

Určitě se chci věnovat práci v Miss Czech Republic, připravovat se na světovou soutěž Miss World, zaměřit se na charitativní činnost, studium angličtiny. 

Q11. Kdybys bez rozmýšlení mohla dělat jakoukoliv práci, co tě napadne, kterou by sis vybrala?

Modeling a potom mám moc ráda děti, tak bych chtěla dělat učitelku v MŠ nebo vychovatelku v družině.

Q12. Snila jsi už jako malá o tom, že budeš modelka nebo jsi dřív měla jiný sen?

Nene, od malička jsem se ráda předváděla a převlékala. Chodila mamce na podpatcích a hrála si na modelku.

Q13. Budeš se připravovat na soutěž Miss World, která je na podzim tohoto roku. Kdy s přípravami začneš a změní se nějak zásadně tvůj denní program?

Teď postupně mapuji, co vše soutěž obnáší, co je třeba zdokonalit. Budu dělat vše proto, abych byla co nejlépe připravená, a co nejlépe mohla reprezentovat ČR. 

 Q14. Co dalšího tě v nejbližších měsících čeká?

Módní přehlídky, focení.

Q15. A co jídlo? Musíš se hlídat nebo můžeš děkovat za rychlý metabolismus? Prozraď nám své nejoblíbenější jídlo.

Snažím se jíst zdravě, ale čokoládou nikdy nepohrdnu. Jinak mám opravdu velké štěstí za rychlé spalování. Mezi mé top jídlo patří lasagne, ryby, indická a italská kuchyně. 

Q16. Na jaké přehlídky by ses v budoucnu chtěla dostat? Nebo tě spíš láká focení?

Můj sen je jít přehlídku Victoria’s Secret, Blanky Matragi….

Q17. Od kterého světového návrháře bys chtěla mít šaty ve skříni? Máš nějakého opravdu oblíbeného nebo vysněného?

Blanky Matragi, Donatella Versace, Michael Kors…….

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.