Přehled reklamních formátů

Seznamte se blíže se naší ideologií a tím, co vám můžeme nabídnout

Prezentace

Kontaktovat

Možnosti inzerce


Affection je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.


Cílem magazínu je nabídnou čtenáři portál na kterém nalezne řadu kategorií jako design, kino , fashion, hry, tech, hudba, zajímavosti, životní styl a rozhovory. Na každou kategorii je kladen důraz zvlášť a zaměřujeme se kromě  kratších informativních článku o současném dění také na delší   publikace s přidanou hodnotou.  Koncept magazínu  je tvořen ambiciózně a cílíme také na ambiciózní mladé lidi, kteří si na náš web chodí nejen pro novinky, ale také pro inspiraci a motivaci.


Jsme perfekcionisti, proto vše ladíme do detailu a věříme, že si zasloužíte jen to nejlepší. Vyhledáváme a tvoříme jen ten nejzajímavější obsah pro naše čtenáře. Každým dnem rosteme a stavíme si nové cíle.


Nabízíme spolupráci ve formě partnerství pro dané kategorie a podkategorie (design/kino/fashion/hry/tech/hudba/automotive/zajímavosti a životní styl), dále psaní PR článkunativního obsahureklama před videem nebo umístění banneru na naší stránku (bližší informace v prezentaci). Neváhejte a zviditelněte svojí značku, web či akci. Pro kontakt využijte email info@affection.cz

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Affection Team


Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.