Zdroj : Unsplash, Autor : Fabian Grohs

Apple iOS 13 nebude k dispozici pro iPhone 6 Plus a starší modely

Aktualizace softwaru vynechá také dva modely iPadů

Nejnovější očekávaná aktualizace s označením Apple iOS 13 podle posledních zpráv nebude podporovat model iPhony 6 Plus a níže, podpora se tako vyhne dvou typům iPadů.

Podle zdrojů, iPhone 5, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Mini 2 a iPad Air nebudou zahrnuty do pokrytí podpory iOS 13. Se zprávami o novějších řadách smartphonů společnosti Apple, které spadají do prodeje, by to mohlo znamenat, že společnost Apple bude tímto způsobem tlačit majitele starších modelů na upgrade.

Tyto předpovědi ohledně nadcházející aktualizace jsou poměrně překvapením, protože řada iPhone 6 je stále nejprodávanější generací společnosti Apple s celkovým počtem 220 milionů prodaných kusů. Uživatelé iPhone SE navíc ztratí podporu po pouhých třech letech smartphonu na trhu.

Zdroj : Forbes

Hodnocení čtenářů2 Hlasů10
10
BODŮ
Ohodnoť článek
Ohodnoť článek a dej tak najevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Zakladatel a CEO

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.