Zdroj : Apple

Apple konečně odhalil druhou generaci AirPodů s podporou bezdrátového nabíjení

„Hey Siri“ oficiálně potvrzeno

Po měsících spekulací, Apple oficiálně odhalil jeho aktualizovaný AirPod design. Nová verze bezdrátových sluchátek je vybavena speciálně navrženým čipem H1, který přináší vyšší efektivitu, rychlejší čas pro připojení, delší dobu hovoru a – jak bylo dříve zmíněno – taky funkci hands-free „Hey Siri“.

Funkce „Hey Siri“ usnadňuje celkové ovládaní sluchátek a posunuje tak funkčnost o level výše. Pomocí „Hey Siri“ nyní dokážeš měnit písníčky, aktivovat volání, nastavit hlasitost nebo získat správny směr . Vše, co budeš muset udělat pro přístup k těmto funkcím, je říci nahlas: „Hej Siri.“

Druha verze populárních sluchátek nyní přichází s dvěma verzemi pouzdra, k dostání tak jsou s klasickým pouzdrem jak je známe a to druhé je Wireless Charging Case. Obě pouzdra nabízejí stejnou kapacitu na nabití, a můžeš hudbu ze sluchátek poslouchat více než 24 hodin. Nové pouzdro má však jednu vychytávku, v tom, že jej lze nabíjet pomocí technologie Qi – pomocí bezdrátových nabíječek.

Varianta se standartním nabíjecím pouzdrem bude k dostání za cca 3 500 Kč a verze s pouzdrem, které se dá navíc bezdrátově nabíjet za cca 4 400 Kč. Samotné pouzdro pro bezdrátové dobíjení pak seženete za 1740 Kč. Navíc mohou zákazníci požádat o přidaní vlastního nápisu na pouzdro a AirPody, pro více osobitý styl a to zcela zdarma. Objednávat lze již přes oficiální eshop Apple a na pultech místních resellerů budou k dispozici již příští týden.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.