Zdroj : Apple

Apple Oficiálně Zrušil Bezdrátovou Nabíječku AirPower

Nedočkáme se ani nového pouzdra na AirPody s podporou bezdrátového nabíjení.

Navzdory své první generaci bezdrátově nabíjecích telefonů iPhone, které se objevili v roce 2017, společnost Apple oznámila, že AirPower bezdrátová nabíječka byla zrušena těsně před jejím vydáním. Ve svém prohlášení uvedl seniorní viceprezident společnosti Apple pro hardwarové inženýrství Dan Riccio:

I přes velké úsilí ,které bylo vynaložené na tento produkt, jsme dospěli k závěru, že AirPower nedosáhne našich vysokých standardů a projekt jsme zrušili. Omlouváme se těm zákazníkům, kteří se těšili na toto spuštění. Jsme i nadále přesvědčeni, že budoucnost je bezdrátová a že usilujeme o posun bezdrátového zážitku vpřed.

Dan Riccio

Toto prohlášení potvrzuje již zveřejněné zprávy od redaktorů, kterým se do ruky AirPower dostala, uvedli, že nabíječka měla problémy s přehříváním a problémy s úrovní nabití telefonu. Několik inženýru, kteří viděli první design modelu produktu tvrdili, že bude způsobovat problémy s přehříváním, nakonec se ukázalo, že měli pravdu.

https://twitter.com/redletterdave/status/1111713334355607552?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1111713334355607552&ref_url=https%3A%2F%2Fhypebeast.com%2F2019%2F3%2Fapple-airpower-mat-wireless-charger-release-date

Zdroj : IPHONE HACKS

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.