Zdroj : Apple

Apple představil Titaniovou kredtiní kartu s nulovými poplatky

Cash-back jako odměna za nákupy a fyzická karta pro místa, kde není Apple Pay prozatím akcepován

Apple během své poslední Keynoty představila mimo jiné také svojí vlastní kreditní kartu. Potvrdili se tak zprávy z února, kdy Apple společně s investiční bankou Goldman Sachs plánovali společně vytvořit a poskytovat kreditní kartu. 

Nova karta přichází s cílem zdokonalit funkci a zlepšit zkušenost s kreditními kartami a to díky intuitivním aplikacím, které nyní nalezneme v Apple Wallet v naších iPhonech. Technický gigant Cupertino říká, že Apple Card nebude nabízet žádné poplatky, nižší úrokové sazby, lepší odměny a poskytne „novou úroveň ochrany osobních údajů a zabezpečení.”

Pro získání Apple Card se stačí přihlásit pomocí svého iPhonu přihlásit v Apple Wallet a získat digitální kartu, kterou lze používat kdekoli, kde je Apple Pay akceptováno. Uživatele budou mít detailní přehled o svých nákupech, kontrolovat svůj zůstatek a mnohem více přímo z aplikace. Podpora k Apple Card je navíc k dispozici 24 hodin denně a to 7 dní v týdnu.

Uživatelé Apple Card navíc budou dostávat “cash-back” odměny, které jsou ihned přičteny zpět na Apple Card. Společnost ti dá zpět 2% z nákupu uskutečněného díky Apple Pay pomocí Apple Card a za nákupy přímo od Applu dostaneš zpět 3%. Avšak nákupy provedené fyzickou verzí Apple Card, ti na účet přičte zpět pouze 1% z nákupu.

Společnost tak vyřešila problém pro místa, kde ještě není Apple Pay akceptován. Můžete mít fyzickou verzi tvz. titanovou Apple Card, na které nenalezneš žádná čísla, bezpečnostní kód ani podpis. U takové karty se nemusíš bát ztráty nebo odcizení, oproti klasickým kartám je díky absenci údajů skutečně bezpečná – veškeré informace jsou dostupné prostřednictvím Apple Wallet.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.