Zdroj : ConceptsiPhone

Dočkáme se koncem roku 2019 iPhone Pro?

Zatímco zvěsti o Apple iPhone 2019 i nadále kolují internetem, poslední zpráva naznačuje, že by se společnost mohla chystat na vydání alespoň pěti iPhonů v tomto roce. Podle renomovaného japonského blogu Apple Macotakara, Apple připravuje nové 6,1palcové a 6,5palcové modely iPhony, které budou vydány jako update pro iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR.

Zdroje v čínském dodavatelském řetězci společnosti Apple uvádějí, že nové modely s úhlopříčkou 6,1 palce a 6,5 palce budou obsahovat displeje OLED, tenčí tělo, kameru s třemi objektivy s většími senzory, reverzní bezdrátové nabíjení spolu s 18 W Lightning-to-USB-C rychlou nabíječkou. Tyto modely “iPhone Pro” se také mohou pochlubit funkcemi nabíjení pro AirPods a další bezdrátová nabíjení s technologií Qi.

Zdroj : Macotokara

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.