iPhone XE je diskutovaným nástupcem iPhone SE
Zdroj : Apple

iPhone XE je diskutovaným nástupcem iPhone SE

Vrátí se Apple k více komfortní velikosti, kterou lidé tak milují?

Před nedávnem jsme tě informovali o rozšiřující se zprávě o tom, že se Apple chystá vydat iPhone pro. Nyní se pro změnu spekuluje o možnosti, že si inovativní gigant schovává jedno eso v rukávu v podobě nástupce oblíbeného iPhone SE. O SE se předpokládalo, že je to relikt předchozí řady a že výrobce už se pravděpodobně k menším velikostem nevrátí. Nyní na povrch vyplavali informace, které mnohé vyvedli z omylu. Společnost by nám mohla koncem roku představit menší, levnější mobilní zařízení nesoucí název iPhone XE.

4,8-palcový iPhone po vzoru SE by následoval současnou nabídku, kterou tvoří 5,8 palcový iPhone XS a 6,5 palcový iPhone XS Max, nahradit by měl 6.1 XR jako nejmenší zařízení z řady. Zdroj který je úzce spojený s výrobním závodem společnosti Foxconn v Indii uvedl, že model XE přenese bez rámečkový design ze současné řady, čip A12 Bionic a 12 MP zadní fotoaparátu z modelu XS / XR. Rendery a koncepty se čím dál tím více objevují na internetu – jsou označované tako jako SE2, představují zakulacené rohy po vzoru SE a přední displej bez rámečků. Nejsou však informace o žádném jednotném, nebo potvrzeném designu.

Už v loňském roce se objevili první zprávy o možném nástupci oblíbeného iPhone SE. Tehdy koncept naznačoval senzor Touch ID, černá skleněná záda a zachovaným jackem. Koncept se ukázal být pouhým konceptem, a vylepšeného SE jsem se nedočkali.

U nového konceptu se předpokládá, že telefon skutečně dorazí na prodejní pulty koncem září letošního roku s cenovkou od 13 000 korun za základní verzi. Není však ještě známo žádné oficiální stanovisko od Apple.

Zdroj : Forbes

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.