Zdroj : starrocket

Pepsi plánuje projekt obří reklamy, která bude bude umístěna ve vesmíru a uvidíme ji na noční obloze

Pepsi s kontroverzním nápadem na reklamu, chce vytvořit uměle souhvězdí k propagaci energetického

Ruská společnost StartRocket říká, že zahájí seskupení kubických družic do vesmíru, které budou působit jako „orbitální billboard“, který promítá obrovské reklamy na noční oblohu jako umělé souhvězdí. A jeho první klient, jak říká, bude PepsiCo – který bude používat systém na podporu „kampaně proti stereotypům a neoprávněným předsudkům proti hráčům“ jménem energetického nápoje zvaného Adrenaline Rush.

Ano, projekt může působit jako propracovaný vtip a pokus o pozornost, ale ruská mluvčí pro PepsiCo Olga Mangová potvrdila, že spolupráce je skutečná.

Věříme v potenciál StartRocket. Orbitální billboardy jsou revolucí na trhu komunikací. To je důvod, proč jménem Adrenaline Rush – PepsiCo Rusko, který je inovátorem značky, podporuje vše nové a nestandardní – proto jsme se dohodli na této spolupráci.

Olga Mangova – Mluvčí PepsiCo Rusko

StartRocket již v minulosti oznámila plány na promítání obrovských reklam na noční oblohu pomocí krychlí s plachtami Mylar, které budou odrážet sluneční světlo zpět na Zemi během soumraku brzy ráno a večer.

Jsme ovládáni značkami a událostmi. Super Bowl, Coca Cola, Brexit, olympijské hry, Mercedes, FIFA, Supreme a mexická zeď. Ekonomika je krevní systém společnosti. Zábava a reklama jsou v jejím srdci.

vedoucí projektu Vlad Sitnikov

Výzkumníci jsou touto myšlenkou také znepokojeni

Spuštění uměleckých projektů, jako je tento, bez komerčních, vědeckých nebo národních bezpečnostních hodnot, se zdá být nerozumné.

profesor astronomie University of Michigan Patrick Seitzer

Nyní, StartRocket prohlašuje, že testoval technologii s heliovými balóny, které vypustil jeden z jejich reflektorů do stratosféry – kde to bylo viditelné ze země.

StartRocket plánuje zavést systém na oběžné dráze v roce 2021. V současné době získává finanční prostředky a říká, že za 20 000 dolarů si společnosti budou moci koupit 8 hodin na noční obloze.

Ilustrační video s principem reklamy nelazneš na : starRocket

Zdroj : Futurism

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.