Samsung odhalil nové Galaxy Watch a Galaxy Earbuds

Slucháka Galaxy Earbuds a Galaxy Watch Active jsou prefetní kombinací pro ulečení tvého každodenního života

Po představení průkopnického skládacího telefonu, jihokorejský technologický gigant nám odhaluje další dvě novinky Galaxy Watch a Galaxy Earbuds – oboje v elegantním designu a nabité nejnovějšími technologiemi od společnosti Samsung.

Sluchátka GalaxyEarbuds jsou vybavena výkonným zvukovým systémem s vysokým rozlišením, který nabízí nejen vynikající zvukový potenciál, ale také umožňuje uživatelům přepínat mezi okolními zvuky a slyšet, co se děje zrovna kolem nich. Adaptivní technologie s dvojitým mikrofonem zabraňuje zbytečným zvukům z vaší konverzace při bezdrátových telefonních hovorech, zatímco ergonomický design zajišťuje sluchátkům stabilitu a zůstav v tvých uších za každých podmínek.

Galaxy Watch kombinují modernizovaný analogový design s nejmodernější technologií smartwatch. Nejen, že společnost Samsung dala chytrým hodinkám haptiku připomínající umělý tikový zvuk, který replikuje tradiční hodinky, ale jsou také vybaveny uživatelsky přívětivou technologií pro ty, kteří jsou často na cestách. Hodinky můžeš využívat k psaní zpráv a volání v kombinaci s připojením na Galaxy Ear Bud a to i tak, když sebou nemáš telefon. Galaxy Watch jsou nastaveny tak, aby se stali perfetkním osobním asistentem s vysokou vytrvalostí a zaměřením na fitness bez nutnosti sebou tahat telefon, peněženeku nebo zbytečná zavazadla.

Galaxy Watch a Galaxy Earbuds už teď nalezneš na oficálních stránakch Samsungu.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.