Samsung představuje průkopnický Galaxy Fold

Telefon nadupaný tou nejnovější tenchnologií od Samsungu

Samsung navazuje na odhalení svého skládacího prototypu koncem minulého roku a představuje nám svůj finální průkopnický skládací telefon Galaxy Fold, jehož cena byla stanovena na 1980 USD což je v přepočtu zhruba 44 800 Kč. 

Hlavní displej telefonu při otevření využívá QXGA + (4,2: 3) a při uzavření menší displej o úhlopříčce 4,6 palce HD + (12: 9). Galaxy Fold má úložný prostor o kapacitě 512 GB a krom toho uvnitř nalezneš osmijádrový procesor Qualcomm 7nm a 12 GB paměť RAM. Má také tři kamery na zadní straně, které mohou být použity jak tabletovém i telefonním režimu. Má širokoúhlý fotoaparát o 16 megapixelech, širokoúhlý fotoaparát o 12 megapixelech, teleobjektiv a 10 megapixelový přední fotoaparát na parádní selfíčka. Novinku si budeš moct pořídit ve čtyřech barevných provedeních Cosmos Black, Space Silver, Martian Green nebo Astral blue.

Telefon se do prodeje dostane 26. dubna u AT&T a T-Mobilu, otázkou zůstává kdy telefon dorazí dorazí do České republiky.

Hodnocení čtenářů2 Hlasů8.9
8.9
BODŮ
Pomoz zkvalitnit obsah webu
Ohodnoť článek a dej tak nejevo jestli se ti libí obsah, který tvoříme a zároveň ho pomáhej zkvalitnit.
Zakladatel a CEO

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.