Zdroj : YEEZY MAFIA

All-Black adidas YEEZY BOOST 350 V2 se dočkáme již brzy

Po nedávném uveřejnění trojice barevných provedení YEEZY BOOST 350 V2 se Kanye West a adidas připravují na další release kolaborace YEEZY BOOST 350 V2, tentokrát v all-black provedení, kterého se podle indicií dočkáme velmi brzy.

Informaci nesdílel nikdo jiný, než zasvěcený sneaker insider Yeezy Mafia, nové sneakers v arzenálu YEEZY budou v černočerném provedení, od pletení v horní části tenisky až k boost podrážce, dokonce i tkaničky budou ve stejné barevném provedení. Nicméně náznak barvy mezi vší černotou tam je, v podobě červeného prošívání na patě. Celkový vzhled tohoto velmi očekávaného provedení doplňuje průsvitný postranní pruh místo klasického nápisu SPLY-350.

Zatím jsme se však nedočkali žádného oficiálního oznámení o vydání YEEZY BOOST 350 V2 “Black,” proto zůstaň s námi ohledně nejnovějších informací, pokud toužíš nové YEEZY mít ve své sbírce.

Zdroj : YEEZY MAFIA

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.