David Bowie x Vans přichází s exkluzivní kolaborací

Vans následuje v kreativní odkaz Davida Bowieho ve své nové kolekci, která oslavuje barevný život hudebníka jako „muže, který spadl na Zemi“.

Vans odkazuje na některé z nejlepších prací od Bowieho, jako je Space Oddity, Hunky Dory, Ziggy Stardust a Aladdin Sane. Vans opět tak zahrnul legendu v doprovodné kolekci oděvů a exkluzivních dětských sneakers. Snímky Bowieho jsou čerpány z jeho prvních alb v šedesátých let a některé zas z jeho nejnovějších děl z roku 2016 konkrétně z alba ★, což se také stalo inspirací pro oblečení a dětské modely Sk8-Hi Zip a Old Skool V.

V exkluzivní kolekci se dočkáme klasických triček, triček s dlouhými rukávy a dvou trucker kšiltovek, všechny kusy používají jako grafiku Davida Bowieho, od Ziggy Stardust až po Aladdin Sane. Na kouscích nesmí chybět ikonický červený a modrý blesk, který Bowie měl na svém albu Aladdin Sane.

Jiné kousky opět odkazují svojí grafikou na Serious Moonlight koncertní video z roku 1984, jak je vidět na jedné ze dvou trucker kšiltovek a také na long-sleeve triku s šachovnicovým vzorem Vans v kombinaci s grafikou v podobě Bowieho obličeje. Vans si na této kolaboraci dal opravdu záležet a s každým kouskem z této kolekce odkazuje na starší momenty Bowie a Vans, jako jsou například branding „OFF THE WALL“ a okamžitě identifikovatelné obaly alb.

Celou kolekci Vans x David Bowie, si můžeš prohlédnout v galerii v úvodu článku. Kolekce vyšla 5. dubna a už teď můžeš pořídit nejnovější kousky ve vybraných prodejnách Vans či Vans E-shopu.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.