Giraffe Manor v Keni – malebné ubytování s nezapomenutelným zážitkem

Užij si atmosféru 30. let v luxusním africkém sídle s výhledem na žirafy

Hotel jako vystižený z filmu, jen těžko lze uvěřit, že místo opravdu existuje a můžete zde prožít nezapomenutelnou dovolenou. Malebný butikový hotel vyzařuje luxus a klid, který jste si od dovolené vždycky přáli. 

Luxusní butikový hotel ve vlastnictví společnosti Safari Collection se rozléhá na 60 hektarech zalesněného předměstí Nairobi v Keni. Giraffe Manor, jedna z nejvíce ikonických budov v Nairobi, má mimořádnou přitažlivost, která se odráží až do třicátých let minulého století, kdy se evropští návštěvníci poprvé objevili ve východní Africe a užívali si safari. Svojí velkolepou fasádou, elegantním interiérem, zelenými zahradami, slunečními terasami a nádhernými nádvořími hosté často říkají, že je to jako ocitnout se ve filmu Out of Africa : vskutku jeden z jeho dvanácti pokojů je pojmenován podle autorky Karen Blixen.

Nicméně kromě nádherné architektury a zahrad je největším lákadlem stádo Rothschildových žiraf, které vás mohou během ubytování navštívit během rána nebo večera, občas natáhnou svůj dlouhý krk přímo do prostor hotelu v naději, že dostanu nějaký pamlsek než se opět vrátí do své svatyně lesa. Ubytování v tomto skvostném ráji na zemi, lze rezervovat na noc nebo jako součást balíku na míru prostřednictvím společnosti The Safari Collection.

Za noc v hotelu si přepočtu zaplatíte 13 tisíc korun za osobu, poněkud dražší ale jen za ten pohled a fotky, které si přivezete, to určitě stojí.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.