Marvel Studios se spojil s adidas basketbal a představují nám nový sneakerpack „Heroes Among Us“

Marvel Studios se spojili se společností adidas pro novou spolupráci, a vytvořili zajímavý koncept nových basketbalových sneakers. Celkem pět speciálních páru obdrželi “facelift” po vzoru hrdinů ze světa Marvelu a kolekce nese označení „Heroes Among Us“.

All-star hráči basketbalu – James Harden, Damian Lillard, Candace Parker, John Wall a Tracy McGrady – budou nosit nové tenisky na NBA Playoffs 13. dubna. Vyladěna limitovaná kolekce modelů pak bude dostupná ke koupi v oficiálních obchodech adidas a také na e-eshopu.

Lilardovo tenisky, mají vzorovaný černý a modrý odstín inspirovaný černým Panterem. Hardenovo Vol. 3 sportovní červeno-žluté odstíny ve stylu Iron Mana spolu s pancéřovou texturou po stranách bot. Vysoký model N3XT L3V3L se vyrábí ve stylu Kapitána Ameriky s vlasteneckou barevnou kombinací.

Kostým kapitána Marvela byl inspirací pro odvážnou barevnou paletu siluety Pro Vision, která spojuje nápadné červené a žluté akcenty proti převážně modré horní a bílé mezipodešvi. Nakonec TMAC 1 který, se chlubí stylizací postavy Nick Fury se sportovním monochromatickým svrškem, který nabízí černou kůži, lesklé bílé obrysy, doplněné o FHH S.I.E.L.D. logo na patě.

Nová kolekce bude oficiálně dostupná 26. dubna.

https://www.instagram.com/p/BwKRB8QJBxR/

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.