Kolekce Heron Prestona a Nike By You Air Max 720/95 kombinuje dvoje modely Air Max do jedné siluety

Nejnovější spolupráce Herona Prestona a Nike se zaměřila na kombinaci dvou oblíbených modelů Air Max do jedné siluety. Nike By You Air Max 720/95 vyniká svým futuristickým vzhledem siluety – nabídne ti výběr mezi několika barev průsvitného svršku a to v odstínech modré, oranžové, zelené, růžové a černé, strany podrážky jsou pak v nabídce ve dvou provedeních v celo-průhledné verzi nebo jako prosvítající fragmenty. Velmi povedená kombinace horní části 720 sole a linií z Air Maxu 95 k sobě krásně ladí , kvůli velmi podobným křivkám modelu a tak vznik nové siluety kombinací těchto modelů byla trefa do černého.

Nová silueta bude k vidění jako součást „HERON PRESTON BY YOU“ pro Milánský Design Week. Další designéři jako Elia, Elena Mottola a Red se k Prestonu připojí již 10. dubna. Nezapomeň shlédnout celou galerii v úvodu článku a vybrat si svého favorita. Nike By You Air Max 720/95 celosvětový drop se předpokládá na 15. dubna, tak si datum zakroužkuj do kalendáře a nezmeškej tento povedený release. Zakoupíš online v Nike E-shopu nebo u vybraných prodejců.

Zdroj : SNEAKER NEWS

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.