Majestátní ubytování La Sultana v srdci Marrákeše

V La Sultaně udělají vše pro to, aby ses po dobu pobytu cítil opravdu vyjímečně

Hotel La Sultána je znám díky svému autentickému duchu a jedinečné povaze. Při ubytování na tebe dýchne styl marockých mistrů řemeslníků a místních surovin, které odhalují skutečnou magii Maroka.

Od zapálené lampy osvětlující cestu k branám La Sultana, je každý detail nepřehlédnutelný. Majestátní je slovo, které se ti v mysli vybaví jako první, když spatříš design hotelu. Při vstupu uvidíš vstupní halu přes kterou vede chodba tvořena hlavním nádvořím s tyrkysovým bazénem, lehátky a jídelním prostorem vhodným pro snídaně a večeře. Střecha nad nádvořím se také může pochlubit romantickými prostory pro obědy na slunci nebo večeři pod hvězdami. S těmito nádhernými jídelními prostory, není žádné překvapení že hotel La Sultana připravuje jedinečné autentické marocké pokrmy a můžeš se je také naučit připravovat.

Kromě pohádkových prostorů pro tvoje jídlo, hotel nabízí dva typy ubytování, z nichž mají oboje rozdílné téma svůj vlastní nádech. Budeš se cítit, jako kdyby ti v žilách kolovala modrá krev, když si budeš užívat koupel v mramorové vaně nebo při otevírání nádherných závěsu aby si pustil sluneční světlo do své královské komnaty. Není třeba ani doplňovat, že každé apartmá je svým způsobem dokonalé, personál velmi zdvořilý, profesionální a postará se, aby každý aspekt tvého pobytu byl absolutně bezchybný. Určitě nebudeš chtít vynechat ani relaxační pobyt v lázních, jejíchž prostory opět mluví samy za sebe.

Zatímco naše doporučení tě mohlo navnadit, tak je třeba nádherný pěti hvězdičkový hotel La Sultana vidět a zažít na vlastní kůži. Prohlédni si fotky výše v galerii a inspiruj se pro další dovolenou.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.