Nike přichází s ledovou barevnou kombinací pro React Element 55

Nike nás poslední dobou zásobuje skvělými barevnými kombinacemi a máme tak z čeho vybírat svoje sneakers k letnímu outfiu. Tentokrát Nike přichází s obnovou v podobně nového barevného podání pro svoji futuristickou siluetu React Element 55. Po nedávno debutované černé a bíle verzi této siluety se sportwerový gigant rozhodl přidat pro tento model nevšední paletu barev s názvem „Indigo Fog“.

Celkově teď silueta s touto barevnou kombinací působí vzdušněji a vyladí tak nejeden váš fit. Vrchní část boty nabízí žebrovanou texturu v bledé modrém provedení, kde se střída světlejší a tmavší odstín této barvy. Na oblíbené běžecké siluetě nelze přehlédnout kontrastní bílou, která je logu Nike, mezipodšvi a na podrážce boty. Vhodně kombinaci barev doplňuje také starorůžová, která lemuje všechny části siluety. Jako detail, který zakončuje vzhled tohoto modelu jsou kruhovité výběžky na patě a na špičce boty.

Nike React Element 55 “Indigo Fog” pořídíš klasicky v oficiálních obchodech Nike, na e-shopech nebo u vybraných prodejců. Cena tohoto modelu bude 2 900 Kč a přichází do prodeje již 20. května.

Zdroj : SNEKERNEWS

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.