Revoluční Nike Adapt BB se Vrací v Novém Barevném Provedení

K dispozi s novými světelnými variantami

Nová generace Nike Adapt BB, která potěšila ballery a sneakerheady, se nyní nově vrací na trh ve sportovní kombinaci v tmavě šedém a červeném provedení nesoucí název „Future Of The Game“. 

Pro ty komu uniklo co je Adapt BB : jedná se o revoluční samo šněrovací sneakers, které byly navrženy pro basketbal. Adapt BB má nízkou konstrukci a elegantní pletený svršek připomínající model značky Nike v linii Kobe Bryant. Přizpůsobitelný fit systém eliminuje potřebu šněrování, to si teď můžeš dle libosti nastavit v aplikaci svého telefonu. Lze si tak nastavit šněrování dle a pohodlí na normální nošení nebo pro sport, nesmí také chybět vychytávka v podobě volby toho, jak tvoje sneakers mají svítit.

Toto barevné combo přináší břidlicově šedý svršek s lehce světlejšími šedými tóny na částech podešvi a na patě siluety. Červené detaily prosvěcují na podšívce jazyku a na podrážce boty, stélka boty pak skrývá motivy různobarevného pop-artu. Bíla mezipodešev a poloprůhledná šedá podešev podtrhují futuristický vzhled siluety. Pokud tě nudí klasické tenisky a unavuje tě si je zavazovat, tak si nové Adapt BB budeš moci pořídit 19. dubna prostřednictvím Nike SNKRS s cenovkou $ 350 USD.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.