Týden 15. – 21. 4. 2019 bude patřit designu, Prague Design Week se blíží

Šestý ročník přehlídky designu Prague Design Week se blíží a opět nabídne práce nadaných designérů. Na co se můžete těšit?

Prodejní výstava ukáže práce více než 60 tvůrců a protože se vždy konala na různých zajímavých místech, ani následující ročník nebude výjimkou. Tentokrát zpřístupní celá dvě patra historické budovy bývalé banky na náměstí Republiky 7 vedle OD Kotva.

místo konání přehlídky Prague Design Week

Vybraní designéři mají možnost představit svou tvorbu široké veřejnosti v týdnu 15. – 21. 4. 2019 a přiblížit i proces samotné výroby. Prague Design Week totiž vždy chce poodhalit lidem, jak jednotlivé výrobky vznikají a vyprávět tak „příběhy designu“.

Přehlídku doplňuje doprovodný program, který zahrnuje různé workshopy, přednášky i promítání v Design Kině. Bude zde speciálně navržená místnost, kde si můžou hrát děti a také kavárna s občerstvením. Oficiálním nápojem se stal Primátor 11, který tu můžete ochutnat.

Každý podvečer se budou konat přednášky různých tří designérů. Od pondělí do čtvrtka vždy od 19:00 do 20:00 a od pátku do neděle zase od 16:00 do 17:00. Program si určitě prostudujte s předstihem, aby Vám neuniklo něco, na co se těšíte.

Pro dospělého je vstupné 150 Kč a pro studenta 100 Kč. Za tento poplatek se pak můžete vracet každý den v daném týdnu a navštívit i všechny doprovodné akce, které Vás zaujmou. Výjimkou jsou některé workshopy, které můžou být zpoplatněné. V rámci vstupenky se ovšem můžete podívat až do nejvyššího patra budovy, které nabízí krásný výhled na okolí.

Prostory jsou otevřeny v pondělí až čtvrtek od 12:00 do 21:00, v pátek a sobotu pak od 10:00 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 19:00. Uvidíte krásné šperky, stylové batohy, nábytek pro děti i ručně tkané gobelíny, originální oblečení, deskové hry a spoustu dalšího. Nejlepší na tom je, že většinu z toho si můžete rovnou koupit anebo také zkusit vyrobit na nějakém workshopu.

Přijďte se podívat. Určitě to bude stát za to!

Zdroj: www.praguedesignweek.cz

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.