Zdroj : bocadolobo.com

Usherova vila ve španělském stylu v L.A. nabídne pohled na odvážný interiérový design

Odvážný design kombinuje moderní prvky s těmi originálními a výsledek je fantastický

R & B zpěvák Usher a jeho manželka a zároveň i manažerka, Grace Miguel, dovolili nahlédnout do svého slunečního domu a jsme upřímně nadchnuti výběrem designu pro interiér. Design interiéru vznikl pod taktovkou Nicole Fullera.

Zdroj : bocadolobo.com
Zdroj : bocadolobo.com

Černá hlavní ložnice, vymodelované lustry na míru a zelený sametový nábytek, jsou jen některé z vkusných detailů, které jsou v kontrastu s tradičními prvky, včetně originálních stropních dřevěných trámů. Restaurovaná vila z roku 1926 je skrytá na zalesněných pozemcích na soukromé cestě přilehlé k nechvalně známému zámku Marmont.

Dům o rozloze 4,261 čtverečních metrů se koupe v kalifornském slunci, včetně hlavní ložnice s velkou soukromou terasou s výhledem na okolí. Vstupní hala a hlavní ložnice jsou navrhnuté v matné černé barvě s černými závěsy, černým schodištěm a téměř černými dřevěnými podlahami.

Zdroj : bocadolobo.com

V sídle nalezneme sluncem zalité mistrovské lázně s hlubokou vanou, sprchovým koutem a uměleckými díly na zdech.

Jídelna učaruje svojí moderní grafikou na zdech, která postupně přechází i na záclony, ty navíc doplňují moderní obrazy a osvícení.

Zdroj : bocadolobo.com

Dům v moderních liniích je vybaven kuchyní v šedo-mramorovém provedení, nabízí místnost pro snídaně a nádherné rustikální vestavěné umyvadlo.

Zdroj : bocadolobo.com
Zdroj : bocadolobo.com

Francouzské dveře pak otevírají vstup na nově přistavěnou terasu s bazénem a nabízí přístup k samostatným pokojům, které můžou posloužit jako domácí kancelář, nahrávací studio nebo posilovna. Vila má pět ložnic, šest koupelen a místnost pro divadlo / kino.

Zdroj : bocadolobo.com
Zdroj : bocadolobo.com

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.