Yasuke bude film o historicky jediném africkém samuraji

Yasuke bude film o historicky jediném africkém samuraji

Film Yasuke tě ponoří do historie feudálního Japonska

Produkční a distribuční společnost Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) dala zelenou novém filmu, který bude založen na historii známého afrického samuraje ve feudálním Japonsku Yasuke. Akční film bude vycházet z toho, že muž o kterém se věří že pocházel z Portugalského Mozabiku byl zajat a přiveden do Japonska jako otrok jezuitskými misionáři v polovině 1500. let. Byl to tak první černoch, který stanul na Japonské půdě. Údajně vzbudil zájem feudálního válečníka Oda Nobunaga, který se snažil sjednotit klan-laden, Yasuke tak bude bojovat s Japonskem pod jeho praporem a velením. Jak poznamenal magazín Deadline, scénář napsaný Stuartem C. Paulem, se zaměřuje na „složitý vztah mezi oběma muži, jak si Yasuke získáva přátelství, respekt a úctu Nobunagy – a nakonec i čest, meč a titul samuraje“.

Film má být v produkci Whalerock Industries, podílet se hlavně budou Lloyd Braun a Andrew Mittman. Mittman se připojil k vedoucím pracovníkům MGM a bude zřejmě vést projekt od začátku až do konce.

Zůstaň s námi, a buď naladěn na další novinky ohledně historicky nejzajímavějšího filmu za poslední dobu.

Další článek, který by tě mohl zaujmout : X-Men Dark Phoenix

Zdroj : DEADLINE

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.