Ariana Grande se stala nejsledovanější ženou instagramu

Předčila tak i teď již bývalou královnu Selenu Gomez

Ariana se nedávno již dostala do hudební historie tím, že se stala prvním hudebníkem od dob The Beatels a dostala se do prestižního řebříčku The Billboard 100. Získala nejvýšší pozice pro čtyři svoje singly 7 Rings,” “Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored,” a “thank u, next”a krom toho dalších 7 v top 40, tedy celkem jedenáct písni z celkových 12 z alba. Ariana pokračuje v lámání rekordu i nadále během měsíce února a stala se nejsledovanější ženou na instagramu s celkem 146 milióny sledujicích.

V době prvního reportu měla Ariana na svém účtu neuvěřitelných 146 355 023 sledujících a sesadila tak dosavadní královnu Instagramu Selenu Gomez z trůnu, která byla do tohoto okamžiku formálně nejsledovanější ženou Instagramu s 146 295 281 sledujícími.

Základna Instagramových fanoušku se ještě více rozrostla po, tom co se zpráva začala šířit médii a základna sledujících povyskočila na číslo 146 394 932 sledujících. Množství sledujících na učtu Seleny s velkým mediálním boomem samozřejmě také vzrostlo a v době psaní článku jich bylo 146,305,204 .

Obecně vzato je však stále nekorunovaným králem Instagramu Cristiano Ronaldo, který přebral místo po Selně Gomez, v současné době se světoznámý fotbalista může pochlubit 155 967 622 sledujících na vedoucí sociální sítě současné doby.

View this post on Instagram

Focused 👌

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.