Jack Black představuje svů nový herní kanál Jablinski.

Jack Black se chce stát největším youtuberem

Jack Black všechny překvapil tím, že na youtube zveřejnil krátké video, kde představuje svůj nový kanál “Jablinski“. Nový video kanál slavného herce, kterého známe třeba z filmů jako Škola ro(c)ku nebo Tenacious D bude především o hrách, jídle a životě. V krátkém úvodu se také dozvídáme, že má v úmyslu pokořit i slavné kanály jako je pewdiepie nebo Ninja. Zdá se to jako poněkud odvážný výrok a doposud nevíme zda jde jen o vrtoch herce, nebo to opravdu myslí vážně, ale podle vzhledu ve videu to s ním nevypadá moc dobře, jen se podívejte na jeho ponožky.

Nehledě na Blackovo hobo vzhled však musíme zmínit ale i neodvratitelný fakt, že jeho kanál za 6 dní má již milion odběratelů a video se pyšní 3,2 milionů shlédnutí. Naší pozornost si rozhodně získal. Videa mají vycházet každý pátek, nechme se teda překvapit jaké herní skills nám Jack předvede nebo jaké moudrosti se o životě dozvíme, nedej bože něco o jídle. Jak to tak vypadá tak ani v Hollywoodu to už není, tak růžové jako to bývalo a tak se herci chtějí přikrmit trošku na youtubu.

Abychom to trošku uvedli na pravou míru a neunikl vám velmi nepodstatný fakt, který k životu nepotřebujete. Jack zmiňuje, že za kanálem nestojí žádná produkce a dostane se mu pomoci od jeho syna. V komentáři píše, že ho drží jako rujného a prosí o pomoc.

Kdo ví jak to doopravdy bude a jen čas ukáže jestli jeho kanál přežije a jestli vůbec umí hrát nějaké hry. Zaujal vás herní kanál Jablinski, nebo myslíte, že jde o výstřel do tmy?

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.