Macaulay Culkin opět “Sám doma” tentokrát v nejnovější Google Assistant reklamě

Macaulay Culkin zasahuje opět na internetu, tentokrát ve velkorozpočtovém video reklamě na Google Assistant. Jak se blíží Vánoční svátky, tak se nám určitě vybavuje i Culkinův hit Sám doma, který si v 90. letech udělal svoje místo na našich televizních obrazovkách. Google se rozhodl chytře recyklovat scény ze slavného filmu a použít je do své reklamy. Přesvědčte se se sami a zhodnoťte jestli se jim to povedlo.

Reklama zobrazuje nyní dospělého Macaulay Culkina ve stejných slavných scénách jako ve filmu, ale s pomocí technologie Google. Video snaží ukázat jak služba Google Assistant pomáhá při online nakupování, placení faktur, připomenutí a údržbě domácnosti. Ve skutečně nostalgickém stylu vidíme jak Macaulay Culkin zahajuje “Operace Kevin (McCallister)”, která nakonec odradí zloděje od vloupání do jeho domova. Mnozí, kteří vyrůstali na sledování série filmu Sám doma jistě ocení tento nostalgický remake a pomyslný vstup Macaulaye zpět na oči veřejnosti.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.