Oxfordský akademik : Neviditelní mimozemšťané jsou mezi námi a kříží se s lidmi
Zdroj : Instagram, Autor : Andrea Marcias

Oxfordský akademik : Neviditelní mimozemšťané jsou mezi námi a kříží se s lidmi

Jeden z Oxfordských přednášejících si myslí, že lidská rasa sdílí svoji Zemi s neviditelnými mimozemšťany – kteří se pokoušejí zachránit jak náš druh tak ten svůj , tím že snaží geneticky upravit náš materiál křížením.

Kuriózní teorie je předmět nové knihy korejského lektora Young-hae Chi, která je v tuto chvíli pouze v korejštině, ale její název bychom mohli volně přeložit jako “Mimozemské návštěvy a konec lidstva”. Objektivně se lze shodnou na tom, že její obsah je poněkud bizarní, její vznik a původ má však úzké vazby na nejvyšší úrovně akademické půdy. Je to možná i zoufalá ukázka toho, kam jsem schopni zajít pro řešení klimatických problému naší matky Země.

Lidští hybridi

V rozhovoru pro The Oxford Student, se Chi podělil o některé z bodů knihy – včetně jeho přesvědčení o mimozemské rase, kterou svými smysly nemůžeme vnímat. Mimozemšťané žijící mezi námi mají prý notný podíl, že ještě nenastala planetární destrukce v důsledku změny klimatu.

Domnívá se, že hypoteticky křížením s lidmi by mohly vést k vytvoření hybridního druhu schopného přežít budoucí klimatické podmínky na Zemi, nebo že mimozemšťané „vytváří tyto hybridy jako řešení problémů a vedoucí rasu“.

Chi však neposkytl žádné důkazy o svých tvrzeních, které by přidali váhu jeho teorii. S těží si lze představit, že kniha by poskytla průlomové informace a důkazy, kromě zajímavé a sci-fi hypotézy.

Skutečnost, že někdo, kdo je vysoce vzdělaný jako Chi, napsal celou knihu založenou na spáse lidstva mimozemskou rasou, by mohla být známkou toho, jak je naše budoucnost jako druhu poměrně skličující.

Zdroj : Oxfordstudent

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.