Předávání cen Global Social Awards 2019 bude na konci května v Praze

Pokud jsi fanoušek sociálních sítí, pak by ti určitě neměla ujít událost, která se bude poprvé konat v Praze. Předávání cen osobnostem z této oblasti – Global Social Awards 2019 – bude již za pár dní a oceňovat se budou influenceři, blogeři i vlogeři.

Galavečer se bude odehrávat 29. 5. 2019 v 19:00 v pražském multifunkčním komplexu Forum Karlín, kam si můžeš i ty ještě koupit lístky. Mysli ale na to, že celá událost bude probíhat v angličtině.

Nejedná se ovšem jen o jediný večer. Galavečeru budou předcházet další akce, na které si můžeš koupit vstupenky také. První událost Pre-party Meet & Greet Global Social Awards se bude konat 27. 5. 2019 ve 14:00 v hotelu Hilton. Jedná se o setkání s influencery a čeká tě tu navíc bohatý program. Pokud máš vstupenku na galavečer, tak máš vstup zdarma.

Další událost Talks Global Social Awards se bude konat na stejném místě o den později, tedy 28. 5. 2019 v 8:30. Tato konference nabídne jak debaty s influencery, tak s významnými lidmi z oblasti marketingu. Dozvědět se můžeš například to, jak se životy influencerů za poslední léta změnily, nebo co lze ve spojitosti se sociálními sítěmi čekat do budoucna. A nezapomeň, že i tato akce bude v angličtině.

Samotný galavečer bude velkolepý, plný zajímavých příběhů ze světa sociálních sítí. Součástí budou také koncerty populárních interpretů. Mezi nimi se objeví německo-kanadská zpěvačka Alice Merton, švédská zpěvačka Alma, německý zpěvák Nico Santos, nebo známé německé influencerky Lisa a Lena. Roli moderátorky přijala známá supermodelka Karolína Kurková.

Celkem se rozhoduje mezi více čtyřiceti osobnostmi z celého světa, které jsou nominovány ve čtyřech kategoriích: Fun & Entertainment, Social Impact & Change, Inspiration & Influence a Rising star. Každá osobnost může být samozřejmě pouze v jedné z nich.

Kdo nakonec cenu obdrží? To se všichni dozvíme už 29. 5. 2019 a ty můžeš být u toho.

zdroj: www.socialawards.global

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.