Seznam těch nejzajimavějších míst světa, které nesmí chybět na tvém instagram feedu

Inspiruj se například pro svůj budoucí trip

V dnešním článku tě seznámíme s těmi nejnádhernějšími a nejexotičtějšími místy světa, které nesmí chybět jak na tvém instagramu, tak ani ve tvých vzpomínkách. Seznam ve kterém, nalezneš ty nejzvláštnější místa tě možná donutí přehodnotit  plány na letošní dovolenou.

1. Salar De Uyuni in the Potosí and Oruro

Kde : Bolívie

Je to největší solná oblast na světě, a když se na solném povrchu usadí tenká vrstva vody, tak je to také největší zrcadlová plocha. Nabízí opravdu efektní pohled, při veškerém ohromném prostranství se budeš cítit nicotně.

2. Die Rakotzbrück – Ďábelský most

Kde : Německo

Je dost možné, že už jste viděli tuto fotografii mostu kolovat po internetu, ale v realitě je pohled mnohém efektnější. Most je znám pro svojí dokonalou přesnost konstrukce, přičemž most a jeho vodní odraz, spolu tvoří dokonalý kruh, bez ohledu na to, odkud se díváte.

4. Národní park Lençóis Maranhenses

Kde : Brazílie

Ačkoli národní park vypadá na první pohled jako poušť, má v sobě spousty vodních ploch ohraničených bílými písečnými dunami. Park je velmi oblíbený pro svoje příznivé větry a můžeš si tu vyzkoušet kiteboarding.

5. Rudá pláž

Kde : Čína

Pokud chceš vidět tento jedinečný přírodní úkaz, tak výraž do Číny na podzim. V tomto období právě celá pláž ožívá díky rudé rostlině zvaná Suaeda salsa, a celá pláž je tak zaplavena rudou barvou a zanechává tak jen proužky viditelného moře.

6. Bohol čokoládové kopce

Kde : Filipíny

V oblasti najdeš celkově přes 1200 kopců, které jsou od 30 do 50 metrů vysoké. Pokryté pouze v trávě, které v období sucha od února do května tak zaschnou a jak už název vypovídá, připomínají tak čokoládové kopečky.

7. Pamukkale horké prameny

Kde : Turecko

Krásné místo kde se můžeš nejen pokochat přírodní raritou ale i zrelaxovat nabízí horké prameny Pamukkale. V průběhu věků prameny vytesaly krásné přírodní terasy, které se používají při koupání jako významné turistické místo jíž od dob starověku. Kouzelné místo nalezneš v provincii Denizli v Turecku.

8. Kaňon Antelope

Kde : Arizona

Antelope Canyon je krásná geologická formace vytvořená erozí pískovce nacházejícího se v oblasti Navajo v Arizoně.

9. Sagano bamusový les

Kde : Japonsko

Sagano Bamboo Forest byl kdysi klidnou přírodní lokalitou, která je nyní řadou turistických cest, ale pokud člověk unikne zvukům cvakajících fotoaparátu a bláznivých návštěvníkům, můžete opět uslyšet klidné šumění a pohodovou atmosféru vyzařující z Japonské lidové kultury.

10. Růžové jezero Hillier

Kde : Austrálie

Jezero Hillier v Austrálii není opravdu typické jezero, překvapí tě svojí růžovou barvou! Barva jezera je výsledkem mikroorganismu, který žije ve slané vodě. Jezero se nachází na prostředním ostrově Rechercheho souostroví.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.