Zdroj : Open Meals

Sushi Singularity ti uděla večeři na míru, na základě tvých tělních tekutin

Japonské koncepční designové studio Open Meals oznámilo kontroverzní koncept restaurace, který bude používat zákazníkovo sliny, výkaly a moč k vytvoření 3D tištěného sushi přizpůsobeného jejich nutričním potřebám.

Restaurace zvaná Sushi Singularity se má otevřít v Tokiu v roce 2020. Bude používat biologické vzorky od zákazníka k vyhodnocení jejich nutričních požadavků – poslané předem před datem večeře, takže se nemusíš bát že by sis musel/a brát sebou stolici ve krabičce na obědy.

Zdroj : Open Meals

Tyto data se pak využijí k přípravě každého jednotlivého kousku sushi, tak aby jednotlivci nutričně co nejlépe vyhovovali.

Hyper-personalizace se stane běžnou záležitostí pro budoucí stravování. Na základě testů DNA, moči a výkalu, bude mít každý svoje individuální zdravotní ID.

Open Meals.

Jakmile si rezervuješ termín, restaurace ti zašle zdravotní testovací sadu, která se musí odeslat přibližně dva týdny před datem rezervace. Ve spolupráci se dvěma zdravotnickými společnostmi bude Open Meals používat výsledky těchto testů k vytvoření jedinečného ID pro každého návštěvníka.

Zdroj : Open Meals

Jedna společnost zkoumá vzorek moči, aby zjistila stav výživy vašeho těla a střevní flóry, zjistí tak, které jídlo by zlepšilo vaše střevní podmínky.

Open Meals

Ačkoli Open Meals ještě neurčil přesnou metodu pro přípravu sushi, řada průmyslových mechanismů, včetně CNC stroje, 3D tiskárny a robotických ramen, bude údajně používána pro přípravu sushi, které budou mít složité tvary a textury.

Zdroj : Open Meals

Bude existovat 14 “válcu” s různými živinami připojenými ke stroji na přípravu potravin a když 3D tiskárna sushi vytiskne, všechny potřebné živiny dle ID zákazníka budou automaticky přidány.

AFFECTIØN je on-line publikace zahrnující nadcházející trendy a zprávy v oblasti módy, umění, hudby a kultury, a to vše na jedné platformě. V on-line světě módy a životního stylu neustále staví silnou značku. Odkazuje na pop-kulturu, kde zachycuje podstatu prolínání doby minulé a současné. Médium pro mladé lidi a jejich zájmy.